Spieszymy poinformować, że po listopadowej przerwie spowodowanej ograniczeniami w związku z pandemią wirusa Sars-CoV-2 nasza Biblioteka jest ponownie otwarta.

W związku z bardzo dużym wzrostem zakażeń premier Mateusz Morawiecki ogłosił zamknięcie dla użytkowników instytucji kultury – w tym także bibliotek.

W piątkowy wieczór 9 października br. Biblioteka Miejska w Suszu zamieniła sie w... Hogwart! Wszystko za sprawą Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek - akcji, w której nasza placówka bierze udział regularnie.

Czy są tu młodzi wielbiciele Harrego Pottera? Jeśli tak, to mamy, właśnie dla nich konkurs z magicznymi nagrodami.

Od października 2020 roku w Bibliotece Miejskiej w Suszu rozpocznie się cykl spotkań w ramach bezpłatnych Warsztatów Florystycznych. W trakcie spotkań uczestnicy zajęć będą mogli zapoznać się z różnymi technikami tworzenia kompozycji kwiatowych, stroików, oraz innych ozdób.

Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Suszu informuje, że nabór ofert na stanowisko pracy: Glówny Księgowy został zakończony.